V tomto článku budem rozoberať, čo ťa brzdí na tvojej ceste za pasvnym príjmom a aby si si vytvoril úspešný biznis. Na začiatku idem do takých troch vecí najzásadnejších, najčastejších a potom pôjde to posledné, ja to tu trochu lepšie rozoberiem. A síce ako prvá samozrejme je televízia, väčšina ľudí, ktorých poznám tí úspešní nepozerajú televíziu, nemajú ju, ale verím tomu, že niektorí ľudia pozerajú hlavne šport, ja tiež tak isto pozerám šport, čo je okej, ale porozmýšľaj ty ako ťa brzdí pri tom televízia, ako často tomu venuješ čas lebo toto je video o tom, že načo venuješ koľko času a čomu by si nemal venovať.

Ďalej sú tu samozrejme internet, respektíve presne mobilné telefóny, smartphony, iPhony a neviem čo a tie sociálne siete Facebook, Instagram ak to používaš na tvoj biznis, na tvoju prácu je to úplne okej. Problém nastane v momente iba, ked to začneš robiť ako zábavka, pozeráš si fotečky, pekné bábiky a svalnáčov a strácaš tým čas, tak to už nie je dobré.

Ďalšiu vec som zistil pred nedávnom a samozrejme som si to uvedomil, že už veľa rokov nejak som to nezaregistroval sú počítačové hry. Častokrát spomínam nejakí kamaráti, kamaráti kamarátov alebo nejaké moje kamarátky alebo bývalé ex priateľky mali svojich ex priateľov a hovorili ako sa celé dni hrávali nejaké hry počítačové neviem nejaké World of Tank alebo neviem ako sa to volá, ja to nepoznám, Playstation a neviem čo a tak som si to trochu overil, pozrel som si po meste a v každom meste skutočne sú obrovské herne, kde ľudia, chlapíci drtia, mladí chalani a je to také divné, pretože v tom veku, keď sú vlastne najproduktívnejší by mali robiť niečo iné, či už budovať biznis, pasívny príjem alebo naháňať baby, chodiť po meste, jedno s druhým. A oni jednoducho celé dni trávia neproduktívne tam v tých herniach alebo hrajú doma počítače. Aj mládež dnešná, všetko ide cez tie počítače, všetko je herné. Potom som išiel do jedného obchodu a pozeral som len tak, ľudia normálne chodili, kupovali si počítačové hry, či už na PC alebo na Playstation alebo na, ešte sú myslím, na Xbox, som sa naučil nejakú novú vec. Ja som to nepoznal, pretože ma to nikdy nezaujímalo, nikdy som nebol nejaký drtič, nejaký hráč.

Takže toto sú také tri najväčšie veci, prvé televízor a médiá, no to už dneska asi nikto nečíta naozaj, potom sú to tie smartfóny, ktoré najviac kradnú čas a potom tie počítačové hry.

Takže naozaj ťa môžem od toho odhovoriť a ak máš akékoľvek otázky napíš dole do komentárov, napíš mi email.

S pozdravom, Milan Marko