Na tomto blogu pôjdem v mojich článkoch do dvoch hlavných témach a to sú:
• biznis ako si vytvoríš alebo zoptimalizuješ tvoj biznis a
• ako si vytvoríš svoj pasívny príjem.

Čo to vlastne je pasívny príjem? Prečo ho potrebuješ?

Veľa ľudí to nechápe načo mi je pasívny príjem, alebo sú v tom veľmi negatívne naladený.

Celý pasívny príjem má obrovskú výhodu v tom, že do budúcna nepotrebujem mať dôchodok, byť závislý na štáte, ale hlavne preto, že veľmi ľahko sa potom žije. Veľmi ľahko máš peniaze, veľmi ľahko cestuješ. Keď dostaneš nejaký nápad veľmi ľahko ho zrealizuješ.

Finančná sloboda je veľmi dôležitá človek, ktorý to nezažil si nevie predstaviť, Ak by si mal finančný príjem presne taký, aký máš aktívny príjem. Zarábaš koľko na Slovensku okolo 1 000 – 1 500,- Eur za mesiac?

A teraz si predstav, že máš presne taký nie aktívny, ale pasívny príjem. Čo by si robil? Aký by bol tvoj život? A teraz si predstav, že by si mal 2 000,- Eur v čistom pasívny príjem. To sa už úplne ináč žije. Máš úplne iný štandard, bývaš v inom byte, chodíš na dovolenky, máš úplne iné auto.

Pasívny príjem je dôležitý, lebo ľahko míňaš peniaze a tým pádom máš viac krásnych zážitkov živote

A to je na tom to krásne. Na tom treba zapracovať, treba si to odmakať, tú prácu si treba naakumulovať. Správne investovať a potom po rokoch sa vytvorí pasívny príjem.

Takže odporúčam ti, vlož email na túto stránku, kam ti bude raz týždenne chodiť článok o pasívnom príjme, alebo o tom, ako si vybuduješ či zoptimalizuješ svoju firmu.

Ak máš akúkoľvek otázku prosím napíš dole do komentárov.

Milan Marko