eBook: Pasívny príjem ako Lifestyle

eBook - Pasívny príjem ako Lifestyle

Nenaháňaj kariéru a bohatstvo
ale začni žiť život bohatých zážitkov.

Táto kniha je určená pre 2% ľudí, ktorý sa rozhodli nežiť tak, ako to chce naša spoločnosť, ale pre ľudí, ktorí sa rozhodli žiť svoj sen.

Žijú medzi nami. Určite si už niekoľko z nich stretol. A možno si s nimi prehodil aj pár slov. New Rich. Novodobí boháči. Ale nie bohatí tučným bankovým kontom, telefónmi, značkovým oblečením, či drahými autami. Ale bohatí na zážitky. Sú to ľudia, ktorí nielenže myslia ináč, ale hlavne konajú ináč, ako 98 % populácie. Presne o týchto ľuďoch je táto kniha a o tom, ako sa aj ty môžeš stať New Rich a žiť život plný krásnych zážitkov.

Námet na túto knihu som mal v hlave už viac ako 10 rokov ale celé tie roky som nevedel, ako ju mám napísať. Na mojich cestách a miestach, kde som žil, som neustále stretával ľudí, ktorí žili New Rich (ďalej len NR) lifestylom.

Definícia úspešného a bohatého života nie je o tom, niečo vlastniť, ale niečo nezabudnuteľné prežiť.

Ak chceš teda patriť medzi 2 % ľudí, ktorí išli za svojim snom – žiť život plný bohatých zážitkov – upozorňujem ťa: Ten prechod bude horší ako nočná mora.

Ale ak sa na to dáš a zostaneš v tom konzistentný, garantujem ti a dám za to obe ruky do ohňa, že to nikdy neobanuješ. Tvoj reálny život bude niekoľkonásobne krajší a bohatší ako ten najkrajší a najromantickejší hollywoodsky film.

Cena eBooku: 10,- €

Objednaj si teraz eBook „Pasívny príjem ako Lifestyle“!

    MENO a PRIEZVISKO *

    TVOJ EMAIL *