Moje meno je Milan Marko, od 1998 sa zaoberám investovaním, rozbehom biznisov a biznis analýzami, ako čo najefektívnejšie zoptimalizovať biznis. Sám som dlhé roky bojoval pri zakladaní biznisov, kde hľadať potrebné informácie, aby som urobil čo najmenej chýb a úspešne rozbehol biznis. Bol to vždy viac menej pokus-omyl-systém. V roku 2012 som sa natrafil na AstrA-metódu, ktorá poskytne presné odpovede na všetky otázky ohľadne biznisu. Od 2015 ako AstrA-expert pomáham začínajúcim podnikateľom, alebo už fungujúcim firmám, ako zvýšiť obrat/profit a znížiť nepotrebné náklady.

Ešte ako študent, som mal vždy problém, ako čo najefektívnejšie rozbehnem biznis s minimom finančných a časových nákladov. Neskôr, keď už som bežal biznisy, alebo investoval/kúpil zabehnuté biznisy, videl som, že sú tam problémy – vysoké náklady a profit relatívne malý.

Videl som, že je tam potenciál, ale nevedel som, kde mám škrknúť výdaje a kde naopak viac investovať. Najal som dokonca niekoľkokrát aj marketingové agentúry, alebo si nechal na univerzite vypracovať marketingový projekt. Vždy ma to stálo nemalé peniaze a výsledok bol iba o tom, že mám investovať do reklamy, do manažérov, do predajcov, atď.

Všetko také všeobecné reči, ale nič konkrétne. V jednej agentúre mi za nemalé peniaze dokonca povedali, že mám zmeniť logo a farbu guľôčkových pier, ako reklamné predmety. Viac frustrovaný som už nemohol byť.

Až kým som v 2012 natrafil na AstrA-metódu, ktorá vždy dá tie správne odpovede na tie najdôležitejšie otázky: kde investovať a kde škrknúť výdaje, aby sa začínajúci, alebo už bežiaci biznis najefektívnejšie zoptimalizoval. Nielenže som úspešne zoptimalizoval moje biznisy, ale som sa vystríhal zlých investícií a investoval do biznisov, ktoré mali najlepší potenciál a najlepšie zhodnotenie mojich peňazí. Od roku 2015 prednášam, učím a organizujem prevedenie AstrA-metódy v ďalších firmách, najčastejšie v Nemecku a Rusku. Teraz aj ty máš možnosť pomocou tejto geniálnej metódy efektívne začať, alebo zoptimalizovať svoj už rozbehnutý biznis.

Portfólio mojich služieb

Cieľom je, vytvoriť si stabilný pasívny príjem.

2020-01-31T13:58:37+01:00

Semináre

Nauč sa krok-za-krokom vytvoriť pasívny príjem cez nehnuteľnosti, pozičný trading a zautomatizovanie tvojej firmy! Na tojto konferencii sa naučíš, ako úspešne začať nový biznis, ako ideálne optimalizovať už bežiaci biznis a ako vytvoriť

2019-08-07T09:58:06+02:00

Biznis analýzy

Biznis analýzy podľa AStrA metódy Detaily projektu: Každý projekt je idividuálny. Ceny sa pohybujú od 2000,- € až do niekoľko desiatok tisíc € podľa náročnosti. Návratnosť investície ukázalo

2019-11-06T09:52:37+01:00

Konzultácie

Konzultácie Nápad pre biznis Zefektívnenie biznisu pomocou AStrA analýzy Vybudovanie pasívneho príjmu Detaily konzultácií: CENA ZA ČAS: Telefonicky: prvých 30min zadarmo Whatsapp, Skype, Viber Ďaľšie konzultácie podľa dohody

Kontaktuj ma!

Napíš mi, s akým projekt by si chcel pomôcť. Nový biznis, zefektívnenie existujúceho biznisu, alebo vybudovať pasívny príjem.

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.